FURNITURE / Misc. Furniture / Cocktail cabinet 10313473
nr 1031 3473
COCKTAIL CABINET
height: 100 ca,
höjd: 100 ca
Condition: slitage, skador
800
SEK 1300
Monday April 18 2016
at 19:40:01
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Robot)
1.100 kr
6
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
6
1.200 kr